mesajlariniz web uygulamasinan bagli nedemek

arkadaslar  telefonuma  mesajlar  web uygulamasina  bagli nedemek  boyle  bir  bildirim  geldi ve  bilgisayar ve  telefon  amblemi gozuktu ekran ustunde

kullanici134019 kullanici134019 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    arkadaslar  yardimci olurmysunuz

    kullanici545709 kullanici545709 (1)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bir şey anlamadım ki? darkcrak 3 yıl önce
    • Ekran görüntüsü atar mısın? darkcrak 3 yıl önce
    • mesajlar web uygulamasina bagli diye bildirim geldi baktim bilgisayar önunde telefon amblemi cikti ne oldu anlamadim kullanici545709 3 yıl önce

    birisi mesajlarını internete acmış olabilir telefonu ac kapat düzelir yada mesajlar uygulamasından kapatabilirsin

    kemal00 kemal00 (24)
    3 yıl önce cevaplandı

    • ben yapmadim ama nasil olcak o nasil kapaticam kullanici545709 3 yıl önce