Mesajlaşma uygulaması : Bip

Bu uygulamanın internetisiz sunduğu kullanım hizmetleri nedir ? nasıl kullanır ? Ayriyetten de Uygulamadan tam verim alabilmek için varsayılan mı yapmak lazım ?

-Teşekkür Ederim.

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bip nedir ?
    Türk mühendisler tarafından geliştirilen, Turkcell adı altında yapılmış Anlık mesajlaşma, Sesli/görüntülü sohbet ve bir çok servis/hizmet bip uygulamasında.

    Bip Özellikleri ;

    • Tüm Dillerle mesajlaşma : Hangi dili kullanıyorsanız kullanın Bip ile istediğiniz dilde mesajlaşabilirsiniz
    • Bip ACİL Durum : Eğer acil durum varsa Bip üzerinden konumunuzu yollayabilir, nasıl olduğunuzu belirtebilirsiniz.

    ( Fotoğraflar Bip Resmi fotoğraflarıdır )

    • Kaybolan Mesaj : kaybolan mesaj özelliği mesajlaşırken, mesajlarınızın belirlediğiniz süre sonunda sohbet ekranından kaybolmasını sağlayabilirsiniz.
    • Herkesle iletişim kurabilme : Bip kullanmayan arkadaşınıza Bip Üzerinden SMS Atabilirsiniz.
    • 10 Kişiyle HD Görüntülü görüşme : Arkadaşlarınızla 10 Kişiye kadar grup açabileceğiniz ve bu grupta istediğiniz kadar konuşma yapabilirsiniz.
    • Bip Servisleri;
      Döviz, Spor, Magazin, Hava durumu, Uçak bileti ve dahası bip uygulamasında.

    Yetmedimi ?;
    Bip Sıkça Sorulan Sorular.
    Bip ÜCRETLENDİRME.
    Bip Detaylı Bilgi. ( Nasıl kullanılır, Nasıl indirilir, Servis detayları vb )

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bip Türkcell'in yaptığı bir uygulamadır ve Türkcelli lere özel de kampanyalar düzenliyor arada.

      Bu uygulamanın internetisiz sunduğu kullanım hizmetleri nedir?

      Aramaları bip üzerinden yapa bilirsin tabii bip dakikan var ise. Ben Bip'i kullandığım zaman böyle idi değişti ise bilmiyorum

      Bip nedir?

      Türkcell in yerli bir uygulamasıdır ayrıca bu uygulama üzerinden:

      • Yarışmalara katıla bilirsiniz
      • Sürpriz nokta ile internet ve Dakika kazana bilirsiniz
      • Döviz , Maç , Hava durumu ve Deprem takipleri yapa bilirsin

      Kısacası bir çok özellik var bi nevi Whatsapp'ın daha gelişmiş hali diye bilirim

      Uygulamadan tam verim alabilmek için varsayılan mı yapmak lazım?

      Var sayılan yapman daha mantıklı çünkü uygulamayı yüklediğin zamanki ayarlara dönüyor bana sorarsan var sayılan yap

      darkcrak darkcrak (5168)