Messenger aktif bölümü "yükleniyor..." da kalıyor

Messenger'da aktif kişileri görmek için aktif bölümüne tıklıyorum ama "yükleniyor..." yazısında takılı kalıyor. Bunun sebebi nedir?

Facebook Messenger yükleniyor da kalıyor sorununu nasıl düzeltebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Messenger "yükleniyor" yazısında kalıyor sorununun sebebi nedir?

    Facebook Messenger "yükleniyor..." yazısında takılı kalıyor ve hiçbir sonuç vermiyorsa problem Facebook'tan kaynaklı bir sunucu problemi olabilir. Eğer telefonunuzda ve internetinizde bir sorun olmadığından eminseniz, diğer uygulamaları sorunsuz kullanabiliyorsanız o zaman Facebook Messenger geçici bir sunucu problemi yaşıyordur ve bu nedenle "yükleniyor" yazısında kalıyordur.

    Messenger "yükleniyor" yazısında kalma sorununu nasıl düzeltirim?

    Bu sorunun öncelikle sebebini tespit etmelisiniz.

    İlk önce şunları deneyin:

    • Messenger uygulamasını telefonunuzdan kaldırın ve tekrar yükleyin.
    • Telefonunuzun internetini veya modeminizi kapatıp tekrar açın.
    • Telefonunuzu kapatıp tekrar açın.

    Bütün bu işlemlerden sonra Messenger yükleniyor yazısında kalma sorununun düzelip düzelmediğini kontrol edin. Eğer sorun hala devam ediyorsa o an Facebook sunucularında geçici bir problem vardır.

    Facebook Messenger sunucularında yaşanan problemi de siz düzeltemezsiniz. Sorunu bizzat Facebook'un kendisi düzeltecek. Sizin yapmanız gereken tek şey problemin düzelmesini beklemektir.

    omercik omercik (9418)