Messenger'da aktif kişiler görünmüyor

Facebook Messenger uygulamasında aktif olan kişiler neden görünmüyor?

Messenger'da aktif olan kişiler görünmüyor sebebi ne olabilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Messenger'da aktif kişiler neden görünmüyor?

    Facebook Messenger'da aktif olan kişileri göremiyorsanız bunun başlıca sebebi arkadaş listenizdeki kişilerin o an aktif olmaması olabilir. Ama yok "bazı kişilerin aktif olduğundan eminim" diyorsanız da, büyük ihtimalle Facebook sunucularında o an için yaşanan geçici bir problem vardır.

    Facebook Messenger sunucularında yaşanan problemden dolayı aktif kişiler görünmüyor olabilir. Bu durumda yapabileceğiniz bir şey maalesef yok. Problemin düzelmesini beklemelisiniz.

    Messenger'da aktif kişiler görünmüyor sorununu nasıl çözerim?

    Öncelikle Messenger uygulamasının verilerini temizlemeyi denedin ve hesabınıza tekrar giriş yapın. Eğer hala aktif kişilerin görünmeme sorunu yaşıyorsanız o zaman Facebook sunucularında sorun vardır ve bunu dediğim gibi siz çözemezsiniz.

    Sorunu Facebook'un kendisi bizzat düzeltmeli ve siz de sorun düzelene kadar beklemelisiniz.

    omercik omercik (9418)