Messenger'da arşivlenen mesajlar nasıl geri alınır?

Facebook Messenger'da konuşmayı arşivleyince gelen kutusundan silindi. Tekrar gorünmesi için arsivden nasıl çıkaracam sohbeti?

nehir68 nehir68 (86)
5 yıl önce sordu

  • Daha ayrıntılı anlatırmısın darkcrak 5 yıl önce
  • Bir yazışmayı arşivledim ve gelen kutusundan kalktı mesajlar görünmüyor yani. Sanki silinmiş gibi ama sadece arşivledim. Şimdi arşivden çıkarabilir miyim tekrar gelen kutusunda gözüomesi için @darkcrak nehir68 5 yıl önce
  • İşine yaradımı :/ darkcrak 5 yıl önce
  • Messenger a uugulamadan mi gireceğim nehir68 5 yıl önce
  • Öyle bi işaret yok bulamadim resimli bi anlatım var mı @darkcrak nehir68 5 yıl önce
  • Malesef messenger kullanmıyorum ama ayarlarda neler var bunları yazarmısın darkcrak 5 yıl önce
  • Hesap ayarları güvenlik gizlilik reklamlar bilgilerin vs.. nehir68 5 yıl önce
  • Hesap ayarları darkcrak 5 yıl önce
  • Kişisel bilgiler var orada nehir68 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Messenger'da arşivlenen mesajlar nasıl geri alınır?

Messenger uygulamasında doğrudan "arşivden çıkar" diye bir özellik yok. Messenger'da arşivlenen mesajları arşivden çıkarmak için şunları yapın:

  1. Üst kısımdaki arama kutusuna arşivlediğiniz görüşmeyi kiminle yaptıysanız onun ismini aratın.
  2. Sonra kişinin adına dokunun. Onunla yaptığınız konuşma açılır.
  3. Arşivden çıkarmak için o kişiye herhangi bir mesaj göndermeniz gerekli. Bir şey yazarsanız o mesaj arşivden çıkar ve gelen kutusuna gelir.

Facebook Messenger'da arşivlenmiş mesajları geri alma yöntemi bu şekilde. Onun dışında maalesef şuan için Messenger'da "arşivden çıkar" diye bir özellik yok.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • Mesaj göndermeden olmuyor mu yani 😒 nehir68 5 yıl önce
  • Messenger uygulamasında olmuyor. @nehir68 omercik 5 yıl önce
  • Anladım peki teşekkür ederim. Bu arada dikkate alıyorum söylediklerinizi çok teşekkürler 👍👍 nehir68 5 yıl önce