Messenger'da arşivlenen mesajlar nerede?

Facebook Messenger'da arşivlenen mesajlar nerede oluyor bulamadım. Messenger'da bir mesajı arşivledim, şimdi o mesajı geri aşivden çıkarmak istiyorum ama arşivlenmiş mesajları bulamıyorum.

Messenger'da arşivlenmiş mesajlar nerededir?

Messenger bir mesajı arşivden çıkarma nasıl olur?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Messenger'da arşivlenen mesajlar nerede?

    Facebook Messenger uygulamasında arşivlenmiş mesajları toplu olarak görmenin bir yolu şuan için maalesef yok. Çünkü Messenger'da arşivlenmiş mesajları görmek için "Arşivlenen Yazışmalar" gibi bir bölüm eklenmemiş. Bu nedenle Messenger'da arşivlenmiş mesajları toplu halde göremiyoruz.

    Messenger'da arşivlenen mesajları nasıl bulabilirim?

    Bir konuşmayı arşivlediyseniz, onu bulmanın elbette bir yolu var. Messenger'da arşivlenen mesajları bulmak için şunları yapın:

    1. Messenger uygulamasını açın.
    2. Üst kısımdaki arama bölümüne konuşmayı yaptığınız kişinin adını yazın.
    3. Daha sonra kişinin adına tıklayın. Arşivlediğiniz konuşma açılacaktır.

    Messenger'da arşivlenmiş bir mesajı bulmanın tek yolu şuan için bu şekildedir.

    Messenger'da arşivlenen mesajlar nasıl geri alınır?

    Arşivlenmiş mesajları geri almak, yani tekrar gelen kutusuna gertirmenin de elbette bir yöntemi var. Messenger'da arşivlenen mesajları geri almak için aşağıdaki yöntemi uygulayın:

    1. Messenger'ı açın.
    2. Arama bölümüne arşivlediğiniz konuşmayı kiminle yaptıysanız o kişinin adını yazın.
    3. Sonra kişinin adına tıklayın. Arşivlediğiniz konuşma açılır.
    4. Arşivlenen mesajı geri almak için kişiye herhangi bir mesaj göndermeniz gerekiyor. Bu sayede arşivlenen o mesaj otomatikmen tekrar gelen kutusuna taşınacaktır.

    Messenger'da arşivlenmiş bir mesajı gelen kutusuna geri taşıma yöntemi bu şekilde. Onun dışında arşivlenen mesajları geri almak için başka bir yöntem bulunmuyor.

    omercik omercik (9418)