Messenger'da arşivlenmiş mesajları görme - 2019

Facebook'ta arşivlediğim yazışımaları Messenger'da nasıl görebilirim? Messenger'da arşivlenen mesajlar nerede bulunur?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Messenger'da doğrudan "Arşivlenen Yazışmalar" diye özel bir yer yok ama yine de arşive eklediğiniz mesajları görebilmenizi çok basit bir yolu var.

    Messenger'da arşivlenen mesajlar nerede?

    Arşive eklediğiniz bir konuşmayı bulmak için aşağıdaki adımları takip edin.

    1. Messenger uygulamasını açın.
    2. Üst kısımdaki arama bölümüne, arşivlediğiniz konuşmayı yaptığınız kişinin adını yazın.
    3. Daha sonra çıkan listeden o kişinin adına 1 defa dokunun. Böylelikle arşivlediğiniz o konuşma açılacaktır.

    Arşivlediğiniz konuşmayı bu şekilde bulabilirsiniz. Konuşmayı tekrar gelen kutusuna taşımak isterseniz, o kişiye herhangi bir mesaj yazmalısınız. Onun dışında Messenger'da arşivlenen mesajı gelen kutusuna taşımanın başka bir yolu maalesef yok.

    omercik omercik (9418)