Messenger'da gruba eklenen kişiye bildirim gidiyor mu?

Facebook Messenger'da kurduğumuz gruba arkadaşımız olmayan kişileri eklesek bile, eklediğimiz kişilere "bu gruba eklendiniz" diye herhangi bir bildirim gidiyor mu?

nehir68 nehir68 (86)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gruba eklediğiniz kişinin her halükarda haberi olacaktır. Birisi gruba yazdıkça ona bildirim gider.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Her halukarda haberi olur demissiniz ama eklediğin kişi ne gruptan cıkiyor ne de bi cvp yazıyor anlamadım yardimci olur musunuz nehir68 6 yıl önce
    • Siz onu gruba eklediyseniz onun haberi mutlaka olur. Grupta herhangi bir aktivite yapar veya yapmaz bu ona kalmış. Ama en azından onun hesabında gruba eklendiğini gösteren bir bildiri mutlaka olacaktır. @nehir68 omercik 6 yıl önce