Messenger'da karşı tarafın mesajlarımı yoksay yaptığını nasıl anlarım?

Bende ekli olmayan birine msj gonderdim ilk gönderdiğim msjlar gittigi görünüyor ama sonradan gonderdigim gsjlar gitmemiş ici bos yuvarlak mavi tik var ama baskasindan baskagim zmn ekli bir arkadasindan aaktigim zmn Facebook'ta aktif olduğu saat görünüyor aktif olduğu saatten önce yazdiklarim bile gitmemis ama dun yazdiklarim gitmiş bu gün yazdiklarim yazdiklarim interneti acik olmasina rağmen Facebook'a girdigi halde gitmemis glarak görünüyor böyle olunca yok sayilmis mi oluyor yani benim msjlarim ona gitmiyor mu interneti acik bile olsa yada ona gidiyor ama bana mi öyle görünüyor

ilkayyy ilkayyy (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sende ekli olmayan birine mesaj gönderdiğin zaman karşı tarafın mesaj istekleri bölümüne düşer. Mesaj isteklerine düşen mesajlarda görüldü olmaz. Yani o mesajı onun görüp görmediğini anlayamazsın. İlk mesajını görmüştür ama silmiş ve seni tekrar mesaj isteklerine atmıştır. O nedenle bugün gönderdiğin mesajlar içi boş tik görünüyordur.

    omercik omercik (9418)