Messenger dondurma nasıl yapılır? | 2019

Facebook hesabımı dondurdum ama Messenger hala açık nasıl dondurulur?

Messenger hesabımı nasıl dondurabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook hesabınızı dondurduktan sonra Messenger otomatik olarak donmuyor. Messenger'ı dondurmak için ayrı bir işlem yapmalısınız.

    Adım adım Messenger hesabı dondurma

    1. Adım: Messenger'ı açın, sayfanın sol üst köşesindeki profil resminize dokunun.

    2. Adım: Messenger'ın ayarlar sayfası açılacak. Buradan aşağı inin, en altta "Yasal Bilgiler ve İlker" bölümüne girin.

    3. Adım: İşte Messenger dondurma buradan yapılıyor. "Messenger'ı dondur" butonuna tıklayın ve işlemi onaylayın.

    Bunu yaptığınız zaman Messenger hesabınız tamamen donacaktır.

    İpucu: Detaylı anlatımı videomuzdan izleyebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)