Messenger "gönderilemedi - işlem tamamlanamadı" hatası

Facebook Messenger'dan birine mesaj atmaya çalışınca "gönderilemedi - işlem tamamlanamadı" hatası veriyor. Bu hatanın sebebi nedir?

Messenger "Gönderilemedi" hatasını nasıl çözerim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Messenger "Gönderilemedi" hatasının sebebi nedir?

    Facebook Messenger'da birine mesaj göndermeye çalışırken "gönderilemedi -  işlem tamamlanamadı" hatası almanızın sebebi Facebook sunucularında problem olmasından kaynaklanır. Tabii sizin internet bağlantınız iyiyse, ve buna rağmen Messenger'da hata alıyorsanız o zaman Facebook sunucu problemi yaşıyor demektir.

    Messenger "Gönderilemedi" hatası nasıl çözülür?

    Problem Facebook sunucularından kaynaklı olduğu için bunu siz bir şey yaparak düzeltemezsiniz. Düzelmesini beklemeniz gerekiyor. Kısa süre içerisinde Facebook problemi giderecektir.

    omercik omercik (9418)