Messenger "herkes için kaldır" özelliği nedir?

Facebook Messenger'da mesajı kaldır deyince herkes için kaldır ve kendin için kaldır seçenekleri çıkıyor. Messenger herkes için kaldır özelliği ne işe yarıyor?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Messenger herkes için kaldır özelliğini, WhatsApp'taki "herkesten sil" özelliğinin aynısı olarak düşünebilirsiniz. Messenger'da bir mesajı "herkes için kaldır" seçeneğine tıklayarak sildiğiniz zaman, o mesaj hem sizden hem de karşıdaki kişiden kalıcı olarak silinir.

    Messenger "herkes için kaldır" özelliği ne işe yarıyor?

    Birine Facebook'ta mesaj gönderdiğiniz zaman pişman olmuş olabilirsiniz. İşte "herkes için kaldır" özelliği, böyle durumlarda gönderdiğiniz o mesajı geri almanızı sağlar. Yani mesaj hem sizden, hem de gönderdiğiniz kişiden kalıcı olarak silinir.

    Bu yazıyı yazdığım tarih itibariyle Messenger'da herkes için kaldır yapabilmeniz için, mesajı gönderdikten sonra 10 dakika geçmemiş olmalıdır. Yani 10 dakika içinde sildin sildin, 10 dakika geçtikten sonra mesajı herkesten silemezsiniz.

    omercik omercik (9418)