Messenger ile gönderdiğim mesaj sonrasında anında çevrimiçi oluyor

Messengerdan mesaj atıyorum, teslim edildi oluyor. Mesaj atar atmaz çevrimiçi oluyor. Telefondan mı yoksa? Anında giriyor olabilir mi? bilgi verebilir misiniz?

qazwsxedc qazwsxedc (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefondan olmaz. Anında girip bakıyordur ya da messengere'a erişimi olan bir uygulama kullanıyordur.

    hakan hakan (15424)
    2 yıl önce cevaplandı

      Bilinçli olarak görüldu olmuyor o zaman , görmeme ihtimali yok dimi ,silince de direkt cevrimici çünkü.

      qazwsxedc qazwsxedc (1)