Messenger karanlık mod yapma

Messenger uygulamasında karanlık mod nasıl etkinleştirilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Messenger'da karanlık mod yapmak artık mümkün. İlginç bir şekilde birisine hilal emojisi gönderdiğiniz zaman Messenger'ın karanlık modu aktifleşiyor.

    Messenger karanlık mod yapımı

    1. Adım: Messenger'ı açın.

    2. Adım: Herhangi bir kişiye hilal ay emojisi gönderin. Hilal emojisini buradan kopyalayabilirsiniz:🌙

    3. Adım: Hilal emojisini gönderdiğiniz zaman Messenger'ın ayarlarına karanlık mod özelliği ekleniyor. Sol üst kısımdaki profil resminize dokunduğunuzda Messenger'ın ayarlarına girersiniz.

    4. Adım: Buradan "Karanlık Modu" seçeneğini etkinleştirmeniz yeterli.

    Böylece Messenger karanlık modda çalışacaktır.

    İpucu: Detaylı anlatımı videomuzdan öğrenebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)