Messenger kendiliğinden çıkış yapıyor

Messenger ikidebir tekrar giriş yapın diyerek messenger hesabımdan çıkıyor! Nasıl düzeltirim?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şifreni başka birisi biliyor olabilir mi? Facebook güvenlik ayarlarından şifreni değiştir ve messenger'a tekrar gir bakalım yine aynısı olacak mı denemiş olursun.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Düzeldi 😃 @farurhenho ama şifreyi kimseye vermemiştim neyse teşekkürler! ozgurlol 5 yıl önce