Messenger mesaj istekleri bölümü nerede? 2020 çözümü

Messenger mesaj istekleri bölümünün yeri yine değişti. Messenger mesaj istekleri nerede? Messenger mesaj istekleri açılmıyorsa aşağıdaki çözümü deneyin.

murat murat (12492)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Messenger mesaj istekleri bölümü sürekli değişiyor. Dolayısı ile kullanıcılar Messenger mesaj isteklerini görmek istediklerinde bu bölümü bulamıyorlar. Messenger mesaj istekleri bölümü Messenger içinde yine farklı bir yere taşındı.

    Messenger mesaj istekleri görme

    1. Messenger uygulamasını açın.
    2. Messenger açıldıktan sonra sol üst köşede bulunan profil resminize dokunun.
    3. Profil resminizin altında Mesaj istekleri seçeneğini görecseksiniz.
    4. Mesaj isteklerine dokunun.

    Mesaj istekleri bölümünde Tanıyor olabileceklerin ve Spam diye iki bölüm var artık. Buradan hem spam hem de Tanıyor olabileceklerin bölümüne düşüyor mesaj istekleri. Bu iki alanı da kontrol ederek mesaj isteklerine ulaşabilirsiniz.

    murat murat (12492)