Messenger mesaj isteklerine bakma - Haziran 2019

    Toplam 1 Cevap

    Messenger mesaj isteklerine bakmanın yolu birazcık değişti. Bu çözümde en güncel yöntemi anlatacağım.

    Messenger mesaj istekleri nasıl görüntülenir?

    Messenger'da mesaj isteklerine bakmak için aşağıdaki adımları uygulayın:

    1. Messenger'ı açın ve alt kısımdaki simgeler arasından Kişi simgesine tıklayın.
    2. Bu sekmede üst kısımda bir mesaj ikonu göreceksiniz, bu ikona tıklayın.

    İşte Messenger mesaj istekleri burada yer alıyor. Mesaj isteklerinizi buradan görüntüleyebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)