Messenger star wars teması nasıl yapılır?

Messenger star wars teması nerede?

Messenger star wars temasını nasıl yapabilirim?

Messenger star wars teması?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook yönetimi İnstagramda olduğu gibi  yeni özellikler eklemeye devam ediyor ve son zamanda yeni bir özellik Messenger uygulamasınada gelmiş bulunmakta yeni özelliğini beraber öğrenelim

    Messenger star wars teması nerede?

    Bu özelliği kullanabilmek için Messenger (Mesaj) bölümüne girmeniz gerekiyor .

    Messenger star wars temasını nasıl yapabilirim?

    1. Messenger uygulamasına girdik ve arama yerinden birini seçiyorsunuz ve seçtiniz (Yazı yazmanız gerekecek seçtiğiniz kişiye)

    2. Koşede (İ) basıyoruz (renk seç) konumuna giriyoruz ve karşımıza star wars teması gelecektir aşadaki görseldeki gibi

    ve star wars seçiyoruz aktif ediyoruz ve star wars temasındasınız istediğimiz amaca ulaştık .

    ve ayrıca mesaja tıkladığınızda özel star wars like emojilerini göreceksiniz.

    Skywalker'ın yükselişine uzmanim.net olarak bizden tam destek (Mesajlaşmanın gücü adına)

    bl4lev bl4lev (790)