Messengerda mesajın silindiğine dair karşı tarafa bidirim gidiyor mu?

Merhabalar. messengerde daha önce göndermiş olduğum fotoğrafların gönderimini iptal ettiğim zaman , karşı tarafa sildiğime dair bildirim gidiyor mu? Çünkü , aylar önce gönderdiğim fotoğrafı silince anında yazdı, neden sildin dedi. Sildiğim zaman anında yazıyor , neden sildiğimi soruyor.Çok şaşırdım, bu mümkün olabilir mi ?

allakbullak allakbullak (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gidiyor. Aynısı Whatsapp'ta da var. Mesajı yolluyorsun mesaj gidiyor eğer silersen "Mesaj silindir" şeklinde hem karşısı görüyor hem sen görüyorsun.

    Aynı olayın Messenger'da da olması lazım. Ne zaman gönderilmiş olması önemli değil.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Ama şöyle bir durum var, aylar önce gönderdiğim mesaj ve üstüne bir sürü mesajlar göndermişim. Eski göndermiş olduğum mesajı silince hemen anlıyor karşı taraf , neyi siliyorsun diyor allakbullak 2 yıl önce