Metin Madenciliği ve Veri Çekme aynı amaçlar için kullanılabilir mi?

Metin Madenciliği nedir?

Bir siteden veri çekmek Text mining e mi girer?

misty misty (556)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Soruyu daha ayrıntılı yazabilir misin ne yapılmak isteniyor?

    huseyinkkamer huseyinkkamer (77)
    4 yıl önce cevaplandı

    • güncelledim misty 4 yıl önce
    • Aslında sormak istediğim veri madenciliği videoları izlesem bir siteden veri çekebilir miyim? misty 4 yıl önce
    • Merhaba , Şimdi sana önerim veri madenciliği hakkında detaylı bilgi öğrenmen. Bildiğim kadarıyla veri madenciliği okunan bir verinin içinde olan kelimeler ve düşüncelerden veya anlatılmak istenen düşünce ve verilerin içinden bilgileri almak. Üstüne maden olarak veriler katarak yeni veriler oluşturup yayınlayabilirsin. Veri madenciliği kullanılarak Web sitesinden veri çekilebilir. Ama bunun için çeşitli araçlar kullanılmaktadır. Veri madenciliği senin için çok yararlı.Umarım hakkıyla öğrenebilirsin. Sen başla yeter. huseyinkkamer 4 yıl önce