metin2.create_no_appropriate_device hatası

Merhaba, Metin2 indirmiştim ve kurdum, Oyuna başla butonuna tıkladığım zaman metin2.create_no_appropriate_device hatası veriyor. Bunu internette arastırdım, bazı çözümler buldum. Aşağıdas resimde yazdını buldum.

Ve bunu yaparken grafik denetim panelindeki uyarıyla karşılastım. Bu uyarı'dan korktum.

Sizce ne yapmalıyım? Evet dedikten sonra sorun oluşur mu?

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bahsettiği 800*600 çözünürlük oldukça düşük bir çözünürlük. Intel yazılımının uyarısı daha yüksek çözünürlükler için.

    Bu ayarda hiç bir sorun yaşamazsın.

    hakan hakan (15394)