Metin2 Pvp - Download New Version, Support Developer HATASI

Merhaba arkadaşlar, daha 2 gün önce oynağım pvp server ve serverler şu anda açılmıyor. 2 gün ara verdim oyuna, geldim açmaya çalıştım ama hata alıyorum ekrana bişey çıkıyor. Download New Version, Support Developer yazısı geliyor, evet ve hayır seçeneği var evete tıklıyorum biyere yönlendirmiyor. Silip geri yükledim başka pvp'leri denedim ama olmuyor. Pvp'nin kendi sitesinde 0 - 2 online oyuncu vardır yazıyor. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim? Teşekkürler.

bloodanqel11 bloodanqel11 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkadaşlar sorunu çözdüm fakat, geri eski haline döner mi bilmiyorum. Çözümü: uyumluluk sorunundan "Program başka izinler gerektiriyor"u seçin ve ayarları kaydedin.

    bloodanqel11 bloodanqel11 (7)