Metro arayüzü "Sonuç bulunamadı.Lütfen tekrar deneyin" sorunu nasıl çözülür?

    Toplam 1 Cevap

    Bu tarz bir sorun daha önce yaşamıştım ve çözümümde Metro arayüzü önbelleğini temizleyerek(reset) çözmüştüm.

    Sorununuzun çözümü için aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.

    Windows Store önbeleğini(cache) temizleme işlemi nasıl yapılır?

    1. Başlat menüsüne gelin ve arama kutucuğuna çalıştır yazın veya Windows+R tuşları ile çalıştırı başlatın.

    2. Çalıştır bölümüne WSReset.exe yazın ve enter tuşuna basın.

    3. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)