mhrs.gov.tr hastane randevu açılmıyor - Bu siteye ulaşılamıyor - ERR_CONNECTION_RESET

MHRS sisteminden covid 19 aşısı için randevu almak istiyorum ama siteye bir türlü giremiyorum.  mhrs.gov.tr  sitesine girdiğimde aşağıdaki sayfa ile karşılaşıyorum

Bu siteye ulaşılamıyorBağlantı sıfırlandı.
Aşağıdakileri deneyin:

Bağlantınızı kontrol etme
Proxy'yi ve güvenlik duvarını kontrol etme
Windows Ağ Teşhislerini Çalıştırma
ERR_CONNECTION_RESET

mhrs.gov.tr neden açılmıyor site de mi sorun var?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sitede sorun var gözüküyor. Farklı tarayıcılardan da girmeye çalıştım. Mesela Opera

    Bu sayfa çalışmıyor
    www.mhrs.gov.tr hiç veri göndermedi.

    ERR_EMPTY_RESPONSE hatası verdi. E-Devlet üzerinden de denediğimde bağlantı sıfırlandı hatası aldım.  Sorun şuan için MHRS sitesine görünüyor.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

      Ben de bugün annem için Covid aşısı randevusu almak istedim. Bütün gün connection error hatası verdi. Genel bir sorun var sanırım.

      alattin alattin (16999)
      3 yıl önce cevaplandı

      • annem hastanede çalıştığı için biliyorum covid aşı fln için insanlar bi anda yüklenince site çöktü ve yeni sunucu eklendi ondan dolayı girememiş olabilirsin oguzhan08 3 yıl önce
      • @oguzhan08 muhtelen dediğin gibi oldu. Çok daha sonra düzeldi sistem. alattin 3 yıl önce