Mi band 4'ü ne zaman Türkçe olacak? Türkçe'ye nasıl çevire bilirim?

Mi band 4'üm İngilizce ve son zamanlarda internet de Mi fit uygulamasının beta sürümü yaygın ama ben hiç güvenemiyorum beta sürümüne çünkü google play store de beta sürümü aktif değil.

Mi band 4 Türkçe güncellemesi ne zaman gelecek?

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uzun zamandır Mi band 4 İngilizce idi artık 21.12.2019 tarihinde gelen güncelleme ile artık tüm Mi band 4'ler Türkçe

    Peki nasıl Türkçeye çevire bilirim?

    1- İlk olarak Mi fit uygulamasını Google play store üzerinden güncelle.

    2- Ardından Bluetooth ve konum'unu aç ve ardından Mi fit uygulamasını aç.

    3- Uygulamayı açtıkdan sonra Profil sekmesinden bilekliğini seç ve Aşşağıda bulunan Güncellemeleri kontrol et'e tıkla.

    Not: Günceleme süresince Mi band 4'ünü Telefonuna yakın konumda tut.

    darkcrak darkcrak (5168)