Mi Home uygulaması simge sabitleme

Mi Home uygulamasının simgesini telefonumun ekranına sabitleyemiyorum .

Bunun bir yolu var mı?

Varsa nasıl yapılır?

Biraz daha detaylı anlatayım.

Mi Home uygulamasını güncellemek istedim.

Play store girdim ve Mi Home yazdım .

Program çıktı ve güncelle yazıyordu .

Güncelledim .

Göncelledikten sonra da ilk anda simgeyi ekranda bulamadım .

Sonra ekranda benim oluşturduğum ve içine bazı uglamaları koyduğum klasörün içine girmiş buldum mi Home simgesini.

Ve simgeyi girdi o klasörden çıkarmak için parmağımı üzerine bastırdım tam çıkarırken simge yok oldu.

Tekrar play store ye mi Home yazdım program çıktı, bu sefer aç yazıyordu.

Tıkladım uygulama açıldı fakat simgesi telefonumun ekranına gelmedi.

Fakat kısa yol ekranına sayfasına hani son kullandığımız uygulamaları gösteren sayfaya eklendi.

Ama ertesi gün oradan da kayboldu .

Yardımcı olur musunuz lütfen?

Telefonum :  xioami redmi note 8

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Mi Home simgesini telefonumda bulup ekrana yerleştiremediğime dair bir soru sormuştum.

    Sorunu buldum daha doğrusu sorun yokmuş ben simgeyi bulamamışım.

    Ben çok kullanmadığım uygulamaları bir klösöre toplamıştım , aslında bu klasörede baktım mi Home uygulamasını bulmak için fakat mi Home simgesi çok aşağıda kalmış o yüzden görememişim.

    Klasördeki simgeleri biraz yukarı kaydırdığımda mi Home simgesinide görmüş oldum.

    Neyse cevap vermek için uğraşınıza çok teşekkürler.

    Soruya dair çözüm cevabını başka insanları için paylaşmak istedim.

    Saygılar arkadaşlar.

    mat7 mat7 (341)
    2 yıl önce cevaplandı

      Özel bir yöntemi yok. Mi Home simgesine parmağınla basılı tuttuğunda her yere götürebiliyorsun.  Diğer simgelerden bir farkı yok. Taşımak istediğin yerde boş alan olmalı tabi. Buna dikkat et. Ekranı kaplayan bir Wiget varsa oraya koyamazsın. Önce wigetleri düzenlemen gerekir.

      murat murat (12492)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Şöyle bir durum var Mi Home uygulamasını güncellemek istedim. Play store girdim ve Mi Home yazdım . Program çıktı ve güncelle yazıyordu . Güncelledim . Göncelledikten sonra da ilk anda simgeyi ekranda bulamadım . Sonra ekranda benim oluşturduğum ve içine bazı uglamaları koyduğum klasörün içine girmiş buldum mi Home simgesini. Ve simgeyi girdi o klasörden çıkarmak için parmağımı üzerine bastırdım tam çıkarırken simge yok oldu. Tekrar play store ye mi Home yazdım program çıktı, bu sefer aç yazıyordu. Tıkladım uygulama açıldı fakat simgesi telefonumun ekranına gelmedi. Fakat kısa yol ekranına sayfasına hani son kullandığımız uygulamaları gösteren sayfaya eklendi. Ama ertesi gün oradan da kayboldu . Ve Wiget nedir bilmiyorum. Ve çok uzattıgımıda biliyorum ama durumu tam anlatmak istedim. Kusura bakmayın. @murat (11475) mat7 2 yıl önce
      • Soruma cevap neden alamıyorum ? @murat (11475) mat7 2 yıl önce