Microsof Office Word 2003 dil değiştirme

Word 2003 Türkçe yükledim. Programı silmeden Office 2013'u nasıl Rus diline çevirebilirim?

Office 2013 program dilini değiştirmek mümkün mü? Office programını kaldırmadan dil değiştirebilir miyim?

proqram proqram (-7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Office 2013 dilini değiştirebilirsiniz.

    Bunun için ihtiyacınız olan Russian Language Pack for Office 2013 ek programı. Yani Office 2013 üzerine dil paketi denilen ek uygulamayı yüklemeniz gerekiyor. Bu yüklemeden sonra Office programı Rusça'ya dönüşecektir.

    Russian Language Pack for Office 2013 buradan satın alınabilir. Ücreti 25$ civarında. Malum sitelerde de araştırılarak bulunabilir. Burada crack paylaşımı yasak olduğu için bu kadarını söyleyebilirim.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • COOK SAG OLUN ALLAH RAZI OLSUN. Yardimci oldugunu icin tesekkurler. Haletdim proqram 8 yıl önce
    • Cevabı doğru bulduysanız yandaki onay butonunu basarsanız aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılarda yararlanabilir. brsozl 8 yıl önce