Microsoft Defender "Sizin virüs ve tehdit korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir" sorunu

windows 10 kullanıyorum. videonuzu izledim ama benim bilgisayarımda windows defender deil de microsoft defender var. o kısımda da videoda denilenleri yaptım. yine de aynı cümle geliyor. (Sizin virüs ve tehdit korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir).

drimran drimran (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başka Antivirüs dene ? Zaten AV'ler ve Windows Defender yeterli değil, Internet Security kullanmanız gerekiyor. Mesela bu işte iyi olan " Kaspersky Internet Security ".Kullanmış olduğum Eset Smart Security'den sonra en iyi geliyor, bana göre.

    Deneme sürümünü indirerek IS'yi deneyebilirsiniz, Ücretsiz Antivirüsler ve Internet security'leri başarısız.

    30 Gün deneme sürümünden sonra isterseniz 24 TL'ye aşağıda ki linkten satın alabilirsiniz.

    Kendi sitelerinde 1 yıllık ve 1 kullanıcı 140 TL.

    Uygulamanın arayüzü.

    Deneme sürümümün bitmesini bekliyorum, bitsin satın alacağım bende.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarında başka bir antivirüs programı yüklü mü? Avast, AVG veya başka bir antivirüs. Önce bunu kontrol et. Eğer yüklüyse önce onu kaldırman gerekir.

      hakan hakan (15424)