Microsoft edge açılmıyor

Windows 8.1 den windows 10 a yükselttikten sonra ilk defa microsoft edgeyi açayım dedim.Direk yandex arama motoru açıldı bu üç dört gündür devam ediyor.Edgeyi açamıyorum.

blues35 blues35 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Microsoft Edge bir internet tarayıcısıdır. Bu tarayıcı üzerinden bir çok arama motoru kullanabilirsiniz.  Google, Bing, Yandex gibi. Sizin varsayılan arama motorunuz Yandex olduğu için Microsoft Edge tarayıcınızı açtığınızda Yandex açılır.

    Varsayılan arama motorunu değiştirmeniz mümkün. Microsoft Edge arama motoru değiştirme linkinden varsayılan arama motorunuzu değiştirebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

      .Daha önce windows 8.1 yüklü iken direkt edge açılıyordu .O yüzden biraz şaşırdım.İlginize çok teşekkür ederim.

      blues35 blues35 (1)