Microsoft Edge'de Reklam Engelleyici Nasıl Eklenir?

fice00 fice00 (19)
6 yıl önce sordu

  • Sağ olun. Hanginizi görüş olarak seçeyim bilemedim. fice00 6 yıl önce
  • Öyle şeyleri kafana takma. Zira bizim için hiç dert değil. "Cevap kabul" bize değil, çözümden faydalanma ihtimali olan başka ihtiyac sahiplerine, onlarında faydalanabilmeleri için gereklidir. Bunun için asıl faydalandığın (uyguladığın) çözümü "kabul" edersin ve eğer beğendiysen diğer çözümüde yukarı oylarsın (yukarıyı gösteren üçgen), olur biter. temmuz 6 yıl önce
  • Güvenilirlik seviyeniz yetersiz. diyor. fice00 6 yıl önce
  • Tamam, diğer cevabı ben senin yerine yukarı oyladım. temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

1- Sağ köşe üstte ... ("Ayarlar ve daha fazlası") tıklanır ve açılan menüde EKLENTİLER (en alttan üste doğru üçüncü) tıklanarak açılır.

2- Açılan "Uzantılar" bölümünde "Eklentileri Mağaza'dan alın" bağlantısı tıklanır.

Ve;

Sonuç;

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

    1. Windows Store'a girin ve arama bölümüne "uBlock Origin" yazın.
    2. uBlock Origin uzantısını inidirin.
    3. İndikten sonra "başlat" butonuna tıklayın.

    4. Microsoft Edge otomatik olarak açılacak. Daha sonra gelen ekrandan "Aç" butonuna tıkladığınızda reklam engelleme aktifleşmiş olacaktır.
    omercik omercik (9418)