Microsoft Edge haber akışı kapatma

Microsoft Edge'deki haber akışını görmek istemiyorum. Ne yapabilirim? Resimli açıklarsanız sevinirim.

Microsoft Edge haber akışı nasıl kapatılır?

helpp helpp (9)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft Edge tarayıcınızda haber akışını görmek istemiyorsanız yapacağınız şey oldukça basit.

    Tarayıcınızda, haber akışının sağ üst kısmında bulunan Haber Akışını Gizle linkine tıklayın.

    Bu şekilde haber akışı gizlenecektir. Her sayfa için geçerli sayılacak ve tarayıcıyı kapatıp açsanızda haber akışı gizli kalacaktır. Yani bir kez yapmanız yeterli.

    Haber akışını yeniden görmek isteyebilirsiniz. Haber akışını yeniden görmek için Haberler linkine tıkayın.

    damlakoc damlakoc (1391)