Microsoft Edge IDM uzantısı nasıl eklenir?

Microsoft Edge tarayıcısına Internet Download Manager uzantısı nasıl eklenir?

Microsoft Edge idm ekleme nasıl yapılır?

Microsoft Edge idm ile youtube video indirme nasıl yapılır?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft Edge idm ekleme

    Microsoft Edge tarayıcısına eklenti desteği geldikten sonra ilk sıralar Internet Download Manager (idm) desteği olmadığı için uzantı olarak eklenemiyordu. Ancak artık Windows Store'dan IDM Integration Module eklentisini indirerek Microsoft Edge idm ekleyebilirsiniz.

    1. Bilgisayarınızdan Chrome veya başka bir tarayıcıyı açın.
    2. Buraya tıklayarak IDM Integration Module - Windows Store sayfasına gidin.
    3. Gelen sayfada küçük bir pencerede "Microsoft Store adlı uygulamayı aç" bildirimine tıklayın.

    4. Otomatik olarak Windows Store (Windows Mağaza) açılacak ve karşınıza aşağıdaki gibi IDM Integration Module gelecek.
    5. Buradan Yükle butonuna basın ve eklentinin yüklenmesini bekleyin.

    6. Eklenti yüklendikten sonra Windows Store'daki Başlat butonuna tıklayın.
    7. Otomatik olarak Microsoft Edge açılacak ve aşağıdaki gibi bir pencere karşınıza gelecektir. Gelen penceredeki Aç butonuna tıklayın.
    8. Aç butonuna tıkladıktan sonra IDM Integration Module eklentisi Microsoft Edge tarayıcısına başarıyla eklenmiş olacaktır.

    Microsoft Edge idm ekleme için başka yapmanız gereken bir şey yok. Artık Microsoft Edge kullanarak dosya indirmelerini Internet Download Manager vasıtasıyla yapabilirsiniz.

    NOT: IDM Integration Module eklentisini Microsoft Edge tarayıcısında kullanabilmek için Internet Download Manager yazılımının 6.23 Build 17 ve üzeri bir sürümü bilgisayarınızda olmalıdır.

    omercik omercik (9418)