Microsoft Edge Sürekli donuyor.

Windows10 daki Microsoft Edge sürekli donuyor durduk yere. Foğtaraf yüklereken veya site gezeken bir anda duruyor .

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistemi donmalar öncesi bir zamana geri alabilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Eğer Sistem Geri Yükleme uygulaması kapalı ise sistemde virüs ve zararlıların temizlenmesi işe yarayabilir:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    Yine çözüm olmazsa;

    Komut isteminden (CMD) sfc /scannow komutu işletilerek ile düzeltme denenir (Arabirim "Yönetici olarak çalıştır" istemiyle başlatılmalıdır).

    Buda olmazsa;

    Microsoft Edge sıfırlanır, bu şekilde çözüm aranır.

    En son çözüm çaresi ise;

    Windows 10 işletim sisteminin sıfırlanması olur.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • sistem geri yükleme işe yaramaz baştan beri donuyor turansmsk10 7 yıl önce
    • Ben alternatifli tüm aklıma gelen çözümleri yazdım. Gerisi senin işin. Kolay gelsin. temmuz 7 yıl önce
    • lütfen cevap verirmisin bu yazı yazıp tıkla işareti nasıl oluyor ? turansmsk10 7 yıl önce
    • yani html kodu ne ? turansmsk10 7 yıl önce
    • Ne dediğin ne sorduğun belli olmuyor. Benim verdiğim linklerin sonundaki "(tıkla)" 'ları soruyorsan onların üzerine mouse sol tuşu ile tıklayacaksın, hepsi bu. Eğer bu linklerin web parametrelerini/adreslerini soruyorsan açılacak sayfaların üst kısmındaki adres satırında (internet tarayıcı adres satırında) bunlar zaten görülecektir. temmuz 7 yıl önce

    Edge donma sorunu pek çok kullanıcı tarafından yaşanıyor.  Ben Edge kullanmıyorum ama internette şöyle bir araştırdım.  Pek çok kullanıcı donma sorunu yaşıyor.

    Son gelen Windows 10 güncellemesini yaptınız mı? Diğer tüm güncellemeler tamam mı?

    Bir de Edge verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz:

    1. Ayarlar
    2. Gözatma verilerini temizle > Temizlenecek öğeleri seç
    3. Hepsini Seç > temizle

    murat murat (12492)