microsoft edge yahoo arama çubuğu nasıl kaldırılır

Microsoft edgede googleden birşey arayacağımda yahoo arama çubuğu çıkıyor ve o arama yapıyor.Ayrıca bu her zaman olmuyor

http://i.hizliresim.com/E3kGd8.jpg

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Aşağıda belirttiğim adımları uygula sorunun çözülecektir.

    Not : Resimler net görünmüyor ise üzerine tıklaman yeterli olacaktır

    - İlk olarak edge tarayıcısına giriş yapıyoruz.

    - Ardından sağ üst kısımda bulanan yan yana 3 nokta simgesine tıklıyoruz

    - Daha sonra açılan pencereden Ayarlar yazısına tıklıyoruz

    - Ardından açılan ayarlar penceresinin alt kısmında yer alan Gelişmiş Ayarları Görüntüle butonuna tıklıyoruz

    - Sonrasında açılan pencerinin alt kısımında yer alan Şununla adres çubuğunu ara başlığının altındaki değiştir butonuna tıklıyoruz

    - Son olarak Google'da Ara yazısını seçip alt kısımda yer alan Varsayılan Olarak Ayarla butonuna tıklıyoruz

    İşlem Tamam

    Ek Olarak anasayfayı Google olarak ayarlamayıda aşağıdaki adımları uygulayarak yapabilrisin.

    - Tarayıcımızın ayarlar kısmında giriyoruz.

    - Daha sonra gelen pencerden Belirli bir sayfa veya sayflar kutucuğunu aktif ediyoruz ve alt kısımda bulunan kutucuktan Özel seçeneğini seçiyoruz ve alt kısımda yer alan adres çubuğuna tıklayarak www.google.com yazıp sağ kısımında yer alan kaydet iconu tıklıyoruz

    Edit :

    http://uzmanim.net/soru/adwcleaner-nedir-adwcleaner-nasil-kullanilir/954 linkteki programı kullanarak temizleme işlemi gerçekleştirin

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • ama işe yaramadı ataberk11 7 yıl önce
    • Adımların hepsini uyguladınmı tahatugyan 7 yıl önce
    • evet resim göniriyim ataberk11 7 yıl önce
    • http://i.hizliresim.com/Y402Jj.jpg ataberk11 7 yıl önce
    • yaptığım halde böyle kaldı ataberk11 7 yıl önce
    • Cevabın en alt kısmına ekleme yaptım iceleyin tahatugyan 7 yıl önce
    • adwcleanerle taram yapmıştım bir şey çıkmamıştı şuan Windows defender ile tarama yapıyorum. ataberk11 7 yıl önce