microsoft expression encoder 4 screen capture codec nedir?

Yüklü programlarımda microsoft expression encoder 4 screen capture codec adında bir program görünüyor.

microsoft expression encoder 4 screen capture codec programını ben yüklemedim.

microsoft expression encoder 4 screen capture codec nedir?

sevgisizcan123 sevgisizcan123 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu program Microsofta ait bir programdır dosya konumunu açıp uygulamayı kullanmayı deneyin eğer işe yarar birşey değilse kaldırın.

    Edit ; Sistem uygulaması olup olmadığını kontrol edin

    bcaggul bcaggul (117)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Denetim masasında ise bilgisayarında yüklüdür bazılar her zaman arkaplanda çalışır bazıları ise bilgisayarda yaptığın işlemlere göre devreye girer bcaggul 9 yıl önce

    Sistem Otomatik Olarak Yüklemiştir.Eğer Silerseniz Birtakım Hatalar Alabilirsiniz.

    hsyngmt hsyngmt (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      Microsoft Expression Encoder Screen Capture Codec, Microsoft'a ait bir yazılımdır.

      Zararlı bir yazılım değildir. Yüklediğiniz başka bir program, bu programa ihtiyaç duydugu için yüklemiştir.

      Kalmasında bir sakınca yok.

      cemkara cemkara (4215)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Camtasia bu uygulamayı kullanıyor olabilir. Camtasia sizden habersiz devreye girmez. cemkara 9 yıl önce