Microsoft hesabı istiyor bilgisayarım ama ben bilmiyorum, ne yapacağım?

Bilgisayarımı açtığımda (laptop) Microsoft hesabınızı ekleyin diyor ama ben hedalimi bilmiyorum.

prooyunc1 prooyunc1 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft hesabınızın şifresini bilmiyorsanız telefondan microsoft hesabınızın şifresini sıfırlayıp deneyin, başarıyla girdiyseniz aşağıdaki adımı yapın eğer microsoft kullanmadan bilgisayarınızın açılmasını istiyorsanız.

    1. Ayarlar'a girin.
    2. Hesaplar'a girin.
    3. Bilgileriniz kısmından profil resminin altında "Bunun yerine yerel hesap/yönetici ile oturum açın." yazar ona tıklayın.
    4. Karşınıza kullanıcı adı ve parola çıkacaktır, kullanıcı adınızı yazıp parola kısmını boş bırakıp devam diyin.
    5. "Oturum kapat ve bitir" yazısına tıklayın.
    6. Bilgisayarınız parolasız bir şekilde açılacaktır.
    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)