Microsoft Hesabı Sorunu

Merhaba ben bilgisayara her format attığımda aynı microsoft hesabını kullanıyorum ve sanırım windows ayarlarım bu hesaba optimize oluyor. Wallpaper falan aynı kalıyor bazı denetim masası ayarları vs. . Bunu kaldırabiliyor muyuz aynen kalmasını istemiyorum ?

rawarg rawarg (18)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında Microsoft hesabı ile oturum açtığında yaptığın kişiselleştirme ayarlarının Microsoft hesabında saklı tutulması normal. Microsoft hesabında kişiselleştirme ayarları yapmak yerine yerel bir hesap kullanabilirsin. Böylece Microsoft hesabın yerine yerel hesapta özellikler verirsin ve format attıp Microsoft hesabını açtığında boş bir tema bulursun.

    Ama Microsoft hesabını kullanmak istersen diğer bir önerim ise

    Ayarlar > Bilgisayar ayarlarını değiştir > OneDrive > Eşitleme Ayarları > Bu bilgisayardaki ayarlarınızı eşitleyin seçeneğini pasif hale getirmeyi deneyebilirsin.

    damlakoc damlakoc (1391)