Microsoft hesabımdan skype'a giremiyorum

Microsoft hesabım ile  skype'a girmek istiyorum fakat bir türlü skype açılmıyor. Skype bağlantı yapamıyor.

Skype bağlantı sorununun çözümü nedir?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft hesabınız ile Skype'a giremiyorsanız çözüm için şunları yapın:

    1. Bilgisayarınızda antivirüs programınız varsa özellikle Ese Nod32, kapalı konuma getirin.
    2. Firewal varsa kapalı konuma getirin (Windows firewall bazen sorun çıkartabiliyor)
    3. Proxy yazılımı kullanıyorsanız, Hotspot shield gibi bu yazılımı kapatın.
    4. İnternet bağlantınız çalışıyor mu kontrol edin (google.com'a girin bir arama yapın gibi)

    Yukarıdaki işlemlemlerden sonra bir skype ile bağlantı yaşıyor ve Skype bağlanamıyor şeklinde hata alıyorsanız, skype yazılımını yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

    pelinny pelinny (863)