Microsoft mağaza tekrar deneyin hatası veriyor

Merhaba, mağazan herhangi uygulamaya giriyorum hemen aşağıdakşi resimdeki hatayı veriyor.

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu durum Windows 10 sürüm 1809 güncellemesiyle alakalıdır ve şimdilik düzeltilemez bir hata ve problem olarak varlığını sürdürmektedir. Önmüzdeki süreçte yayınlanacak hata düzeltmeleriyle alakalı güncellemeler ile bu problemin düzeltileceği düşünülmekte ve beklenmektedir. Ancak bu düzeltmenin hangi süreçte ve hangi güncellemeyle olacağı şu an için tam olarak bilinmiyor.

    Hatanın düzeltilmesi için şimdilik beklemekten başka yapılacak bir şey yok. Maalesef sabırla hata düzeltmesi güncellemelerini beklememiz gerekmektedir.

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    Microsoft Store "sayfa yüklenemedi tekrar deneyin" çözümü

    Yukarıdaki konu Microsoft Store sayfa yüklenemedi çözümüyle alakalı bazı çözüm önerileri paylaşmıştım. Onları denediniz mi?

    omercik omercik (9418)