Microsoft MSDN ürünlerini yasal yollarla indirmek

MSDN ürünlerinin orjinali yasal yollarla resmi sayfadan nasıl indirilir?

kullanici622551 kullanici622551 (61)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Not: Bazı ürünler(Windows server,office server vb.) yasa dışı etkinleştirilirse evine haciz gelebilir/hakkında inceleme başlatılabilir vs.. Oluşabileceklerden sorumlu değilim.

    1. https://tb.rg-adguard.net/public.php?lang=tr-TR Buraya git
    2. MSDN ürününün türünü/fihristini seç
    3. Sürümü seç
    4. Lisanı seç
    5. Mimar seç
    6. İndir
    7. Dosyanın SHA-1 değeriyle hatalı indirilip indirilmediğini anlarsın.

    Office de VLSC basımı MSDN gibi onay almadan veri toplayıp microsoft sunucularına göndermiyor.

    kullanici622551 kullanici622551 (61)