Microsoft müşteri memnuniyeti anketi neden geldi?

Hesabım askıya alınmıştı hesabınız geçiçi olarak askıya alındı diye mesaj geldi 3-4 gün sonra ekibmizle yaptığınız görüşme hakkında  anket yapmak istiyoruz diye ben bir görüşme yapmadım sadece hesabın kitlendi diye mesaj gelmiş ben mesaj attımı diye bakıyorum gözükmüyor nasıl görürüm bu mesajı

mumim mumim (19)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabının askıya alınmasına itiraz etmiş miydin?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • hayır nasıl yani bir itiraz etme hakkım var mı etmedim sanrıım mumim 5 yıl önce