microsoft office 2013 en güvenli nereden indire bilirim?

Merhaba, arakadaşlar. Bilgisayarımda windows8 yüklü, ama Word ve Excel gibi dosyalar yok. Microsoft office 2013 paketini ücretsiz indirmek istiyorum, ama güvenlir adres bulamadım. Tavsiyede bulunursanız memnun olurum.

arzumemmed arzumemmed (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Office Professional Plus 2013 60 gün deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.

    Crack'li Office Professional Plus 2013  farklı sitelerde bulunabilir fakat uzmanim.net'te crack, warez linki paylaşmak yasak. Crackli bulacağınız Office Professional Plus 2013 'ın güvenilir olduğunu kimse garanti edemez.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Yani hiç birini indirmeyeyimmi? arzumemmed 7 yıl önce
    • Office 2013 crackli kullanmak yerine ücretsiz Libre Office kullanın. Bütün Office belgeleri üzerinde işlem yapabilirsiniz. hakan 7 yıl önce
    • Teşekkür ederim. arzumemmed 7 yıl önce