Microsoft Office 2016 0xc0000142 hatasının çözümü

Programı açtığımda bu hata karşıma geliyor ne yapamalıyım.

ebubekir25 ebubekir25 (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Office onarımı yapmayı deneyebilirsiniz.

    • Denetim Masası > Program ekle veya kaldır bölümüne gelin ve Office programını seçin.
    • Üst bölümden Değiştir seçeneğine tıklayın.
    • Daha sonra Onar seçeneğine tıklayın. Nasıl bir onarım yapmak istediğinizi sorabilir. Eğer internetiniz varsa Çevrimiçi Onarıma tıklayın, internetiniz yoksa veya müsait değilseniz Çevrimdışı Onarımı deneyin.

    NOT: Problemleri onarma açısından en garanti seçeneğin Çevrimiçi Onarım olduğunu söylemek isterim. Bu seçenek bütün Office sorunlarını onarmaya çalışır, onaramassa otomatik olarak kaldırıp yeniden yükler.

    omercik omercik (9418)