Microsoft Office bütün sürümleri nasıl indirilir?

Microsoft Office 2019, Office 2016 ve daha eski sürümleri indirmek istiyorum.

Microsoft Office bütün programları nasıl indirebiliriz?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft Office bütün sürümleri nasıl indirilir?

    İnternette Microsoft Office programının bütün sürümleri bir şekilde bulunabiliyor ama genelde cracklı veya modlu oluyor. Burada tamamen resmi bir şekilde Office'in bütün sürümlerini nasıl indirebileceğinizi anlatacağım.

    Bütün Office programları indirme:

    TechBench by WZT sitesine gidin: https://tb.rg-adguard.net/public.php

    1. Adım: İlk önce Türü seçin bölümünden Microsoft Office'i seçin.

    2. Adım: Versiyonu seç bölümünden indirmek istediğiniz Office programını seçin.

    office bütün sürümleri

    3. Adım: Sonra seçtiğiniz Office programının hangi sürümünü ve hangi dilini indirmek istediğinizi de seçin.

    4. Adım: Son olarak mimariyi de seçtikten sonra sayfada beliren indirme butonuna tıklayın.

    office indir

    Microsoft Office'in img dosyalarını nasıl kurabileceğinizi Office 2019 nasıl indirilir ve yüklenir? linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)