microsoft office karşıya yükleme sorunu

merhaba arkadaşlar ben office dosyalarımı one drive diye bir diske yüklemek istediğimde office otrum aç diye bir hata veriyor office dosyalarını kontrol diye bir hata veriyor office dosyasını açtığımda en üst kısımda karşıya yükleme merkezi ve oturum aç diye bir uyarı veriyor oturum açmaya çalıştığımda bu özellik yöneticiniz tarafından devre dışı bırakılmıştır gibi bir hata alıyorum yardımcı olabilecek biri varsa e mail yazsın ekran fotoğrafı atayım şimdiden teşekkürler office 2016 kullanıyorum bu arada.

sehmus184 sehmus184 (2)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    işletim siteminiziveya ofice programınızı  kurarken microsoft hesabı ile kurulum yapmışınız o hesapla oturum açmanız gerekir

    şu şekilde yapabilirsiniz normal bir hesap açıp burdan one drive dosyalarınızı yükleyebilirsiniz  https://login.live.com/login.srf?wa=wsignin1.0&rpsnv=12&ct=1422986615&rver=6.4.6456.0&wp=MBI_SSL_SHARED&wreply=https:%2F%2Fmail.live.com%2Fdefault.aspx&lc=1055&id=64855&mkt=tr-tr&cbcxt=mai

    candan candan (4301)