Microsoft Office Paketi içinde Visio var mı?

Yanlış değilsem visio yazılımıda Microsoft office paketinin içindedir.

2 3 farklı microsoft office paketi kurdum ama hiçbirinde de visio yazılımı yüklü olarak gelmedi.Visio yazılımının gelmesi için eksra birşey mi yapmam lazım

yardımcı olur musunuz ?

(Microsoft Office 2016 kullanıyorum)

researcher researcher (17)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ofice paketi içinden visio yazılımı çıkmıyor Microsoft Visio Professional ayrıca indirip kurmanız gerekir

    öğrenciler için ücretsiz bir yazılım burdan üye olun ve indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • visio programını kurmaya çalıştım kurulması için office paketinin kaldırılması gerekiyor sorunuyla karsılaştım ikisini bir arada yüklü bulunduramıyor muyum? researcher 7 yıl önce
    • bunun bir araştırmasını yapmamız gerekir candan 7 yıl önce
    • benim PC de ofice programı yüklü sadece deneme amaçlı Microsoft Visio kurdum sorunsuz kuruldu kendi sitesinden indirin link verdim candan 7 yıl önce
    • burada şirket @.onmicrosoft.com adıyla e-posta adresi istiyor ne yapabilirim researcher 7 yıl önce
    • önce hesap açsonra ileri de kendi sana bir hesap oluşturuyor candan 7 yıl önce
    • öyle bir seçenek göremedim.üniversitenin e-mail adresiyle kayıt oldum.Öğrenciler için ücretsiz diye bir kısım da göremedim. researcher 7 yıl önce
    • pekiyi kurulum yaptınmı candan 7 yıl önce
    • indirebildinmi candan 7 yıl önce
    • programı candan 7 yıl önce
    • ofis paketini indirip kurabiliyorum ama gerek yok .visio paketini indiremedim researcher 7 yıl önce
    • visio programını kurabildinizmi diye sormuştum cevabınızdan belli oluyor kuramamışınız candan 7 yıl önce
    • kurulum tamamlandı denilmişti.kurulan programların içinden de görülüyordu. researcher 7 yıl önce
    • bende kuramamış olabilirim. researcher 7 yıl önce

    Visio Office Paketine dagil bir yazılım değildir. Visio uygulamasını ayrıca alıp yüklemeniz gerekir.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

      burada yazılımı kurdum gözüküyor.ama başlat menüsündeki uygulamalarda ve program files içinde göremiyorum

      C diskinde visio.exe diye de arattım bulamadım.Nerede yanlış yapmış olabilirim.

      researcher researcher (17)
      7 yıl önce cevaplandı

      • IObit Uninstaller bu program sizde varsa çalıştırın program listesinde visio üzerine sağ tıklatın dosya konumunu açın visio.exe dosyasını sağ tıklatın gönder tıklatın masa üstünü seçin gönderi tıklatın masa üstüne visio kısa yolu gelir candan 7 yıl önce
      • Buradaki Visio Viewer, Visio değil. Visio dosyalarını görüntülemeye yarayan bir uygulama. Yani elinizde Visio ile hazırlanmış bir dosya varsa bu program onu otomatik açar. Ama dosya üzerinde düzenleme yapamazsınız. Ya da yeni bir Visio belgesi oluşturamazsınız. murat 7 yıl önce