microsoft office professional 2013 kurulum

microsoft office professional 2013 kurulum yaparken 'setup cannot find Access.en-us/Access.en-us branding.xml. Browse to a valid installation source, and then click OK' diye bir uyarı çıkıp kurulumu durduruyor.

nasıl bir yol izlemeliyim, teşekkür ederim

aksoy571 aksoy571 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    elinizdeki kurulum dosyasında eksik dosya var, eğer cd den yüklüyorsanız cdde ufak tefek çizikler olabilir, değilse bellek yada sabit disk üzerindeki office kurulum dosyanız eksik, office programı aldığınız satın aldığınız kişi ile irtibata geçin yada internetten indirmiş iseniz(ki internetteki sürümlerde hatalı olma riski fazla olur) başka indirmeyi deneyin.

    keloglu keloglu (16)