Microsoft office professional plus 2013 encountered an error during setup

Orjinal (lisanslı) Microsoft office professional plus 2013 yüklemek istediğimde kurulum yani setup aşamasında

Microsoft office professional plus 2013 encountered an error during setup

şeklinde hata alıyorum. Defalarca denememe rağmen bir çözüm bulamadım. Antivirüs programı mı engel olur acaba diyerek antivirüs programını da kapattım fakat her seferinde karşıma Microsoft office professional plus 2013 encountered an error during setup hatası çıktı.

Microsoft Office 2013 kurulumu sırasında çıkan Microsoft office professional plus 2013 encountered an error during setup hatasının çözümü nedir?

ceyda ceyda (312)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Office 2013 kurulumu sırasında Microsoft office professional plus 2013 encountered an error during setup hatasının çözümü için şunları deneyin:

    1. Office 2013 Kurulumunu Administrator yani yönetici olarak çalıştırın.
    2. Office 2013 kurulumunu yönetici olarak çalıştırmak için Setup.exe dosyasını sağ tuşla tıklayın ve Yönetici olarak çalıştır (ingilizce ise run as administrator) seçin.

    Office 2013 kurulumuna devam edin eğer Microsoft office professional plus 2013 encountered an error during setup hatası devam ediyorsa

    1. Başlattan denetim masasına gidin.
    2. Yönetimsel araçları tıklayın.
    3. Hizmetleri tıklayın.
    4. Görev Zamanlayıcı hizmetini bulun. Yanında durum kolonunda başladı yazmıyorsa Görev Zamanlayıcı hizmetini iki kere tıklayın.
    5. Görev Zamanlayıcı başlanğıç türünü Otomatik olarak ayarlayın.
    6. Sonra Başlat butonuna tıklayın.

    Görev Zamanlayıcı Servisi

    Görev Zamanlayıcı servisinin çalışması için  Windows Olay Günlüğü ve Uzaktan Yordam Çağrısı (RPC) servislerinin de çalışıyor olması gerekir. Aynı şekilde
    Görev Zamanlayıcı, Windows Olay Günlüğü ve Uzaktan Yordam Çağrısı (RPC) bu üç servisin çalıştığından emin olun.

    Daha sonra Office 2013 kurulumunu yeniden başlatın.  Microsoft office professional plus 2013 encountered an error during setup hatası çözülmüş olacaktır.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

      Merhabalar dediğiniz adımları birebir uyguladım fakat ne yazıkki aynı hata mesajını halen alıyorum

      berhankoc berhankoc (1)