Microsoft Office Professional Plus 2013

kurulum sırasında bir hatayla karşılaşıyorum. microsoft office in bu dizinde zaten olduğunu kurulumun sona erdiği uyarısını alıyorum. C:\Program Files daki Microsoft Office dosyasını ise ne yaptım ne ettimse silemiyorum.. lütfen bana yardım edin :)

kivanc kivanc (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Revo Uninstaller programını altta verdiğim linkten download et ve programı kurduktan sonra çalıştırıp "Zorla kaldır" seçeneğini kullan.

    Revo Uninstaller Pro (30 Gün deneme) download (tıkla)

    Revo Uninstaller (Ücretsiz) download (tıkla)

    Not: Ücretsiz versiyonda "Zorla kaldır" olmayabilir.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      ücretsiz versiyonunda zorla kaldır varmış hocam teşekkür ederim ama yine de birçok dosyayı silemedim.

      kivanc kivanc (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Bilemiyorum nasıl kullandın. Önce normal uninstall olacaktı (belki kaldırmak istediğin programın uninstall'i çalışacaktı). Sonra bununla bırakmayarak arabirimden devam edecektin ve bulunacak kalıntılarıda seçili hale getirerek sil komutuyla bunlarıda kaldıracaktın. Ama program kalktığına göre yeni Office programıda kurulabilir hale gelmiştir herhalde. Kalıntı/çöp dosyaları daha sonrada temizleyebilirsin. temmuz 9 yıl önce
      • Ücretsiz versiyon herhalde kısıtlı kullanım özellikli. Belki kalıntı dosyalar bu sebeple temizlenemedi. Keşke deneme full versiyon ile yapsaydın bu işi. Ama dediğim gibi, eğer yeni Office kurulabilir hale geldiyse, problem yok demektir. temmuz 9 yıl önce
      • http://imgim.com/1954incix3934052.jpg http://imgim.com/7195incix2068080.jpg kivanc 9 yıl önce
      • Anlaşılan daha önce Office kendi uninstall'i çalışmış ve hatalı kaldırım olmuş. Revo Uninstaller yine önce Office uninstall'ini devreye sokuyor ama program daha önce kısmen kaldırıldığından kaldırma dosyaları bulunamıyor. Keşke Office uninstall devreye girmeden önce iptal edilerek revo ile devam tercih edilseydi. Bu durumda zorla kaldırdan program dosyalarındaki Office kurulu klasörünü göster (dosya değil klasör kaldırmayı seç) ve yeniden kaldırmayı dene. Eğer yine başarısız olursa bu defa aynı işlemi güvenli mod'da yap. Ama eğer kurmak istediğin yeni office bu haldede kurulabiliyorsa bunlara hiç gerek yok; doğrudan kuruluma geçebilirsin. temmuz 9 yıl önce
      • Zorla kaldır/klasör seçeneğinde hiçbir problem çıkacağını sanmıyorum, Office, kalıntılarıyla birlikte PC'den tamamiyle silinecektir. temmuz 9 yıl önce