Microsoft Office Viewer Medya Oynatılamıyor

Office 2017 veya 2016 tam biliyorum onunla bir slayt hazırlandı. Slaytın içine videoda eklenmiş. Başka bir bilgisayarda açmaya kalkınca arka plan, video, yazı karakterleri bozulmuş yarına sunum varmış. Bende Microsoft Office Viewer'da denedim slaytlarda arka plan yazıda bir sıkıtı yok ama video olan yere gelince medya oynatılamıyor diyor. Bu indirdiğim sürüm 2010 yazıyordu daha yukarısını bulamadım. Versiyon düşürünce 2003 yapınca videoları resim olarak kaydetme hatası veriyor. Bana önerebileceğiniz bir çözüm ya da Office Viewer var mı acaba?

tncr tncr (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Office Viewer sunum içindeki videoları kendisi oynatamıyor olabilir. Office 2017 diye bir sürüm yok, büyük ihtimalle 2016 ile hazırlanmıştır. O açtığın bilgisayarda da daha düşük bir sürüm vardır ve bu nedenle uyumluluk problemi yaşanıyordur. O açtığın bilgisayarda hangi Office sürümü var bilmiyorum ama uyumluluk modunda dönüştürmek sorunu çözebilir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • uyumluluk modunu nasıl dönüştürebilirim. tncr 5 yıl önce
    • Sol üstteki Dosya sekmesine tıkladığın zaman "Uyumluluk modu" diye bir seçenek karşına geliyor. Ona tıkladığında PowerPoint olabildiğince o sunuyu açabilecek konuma getiriyor. @tncr omercik 5 yıl önce
    • yardımlarınız için sağolun ama öyle bir seçenek yok malesef tncr 5 yıl önce
    • Sende değil yazı karakterleri bozuk dediğin bilgisayarda bunu yapmalısın. Onda da yok mu? @tncr omercik 5 yıl önce
    • sunum yapılacak bilgisayarda office uygulamasının olup olmadığını bilmiyorum. ben office viewer indirdim ama 2010 versiyonu sonrası yokmuş galiba onda yazılar arka planlar vs hepsi düzgün şekilde açılıyor ama içerisindeki videoların olan yere gelince medya oynatılamıyor diyor. bende eski sürüm versiyonunda kayıt yapmak istiyorum ancak sadece 2003 versiyonu var seçeneklerde 2010 vs yok tek sıkıntı video kaldı ama bir türlü o olmuyor tncr 5 yıl önce
    • Video office viewer ile açılmıyor bana kalırsa.. Office uygulamasında açılır diye düşünüyorum. Kontrol yapmadan bir şey söylemek imkansız @tncr omercik 5 yıl önce
    • sağolasın yardımların için seninde başını ağrıttım iyi akşamlar. tncr 5 yıl önce
    • Sorun değil. Umarım sunum başarılı geçer @tncr omercik 5 yıl önce